Byt 3+kk, 83 m², Praha 5 - Smíchov, ul. U Santošky

Rezidenční projekt U Santošky 22 se nachází v klidné části Prahy 5, jen pár kroků od nákupního a zábavního centra Nový Smíchov a Anděl, který nabízí širokou škálu služeb a volnočasových aktivit. Do historického centra Prahy se dostanete během 15 minut městskou hromadnou dopravou. Park Santoška se nachází jen pár metrů od objektu, je proto vhodný pro rodiny s malými dětmi.

 

Budova je zrekonstruována do moderní podoby s podzemním parkováním, které se nachází 350 m od objektu. Prostorné byty v blízkosti nákupního centra Nový Smíchov a administrativního centra Anděl Office Park, nabízí zajímavou příležitost pro nové vlastníky, kteří upřednostňují tuto rozvíjející se část Prahy.

 

Kompletní rekonstrukce budovy U Santošky je provedena na vyšší úrovni. Prostorné a vzdušné bytové jednotky, z nichž dvě budou vytvořeny se zahradou, tak aby byla zajištěna vysoká spokojenost zájemců s praktickými interiéry.

 

Budova U Santošky 22, která je z počátku roku 1900, projde druhou rekonstrukci pomocí nejmodernějších materiálů. Bude se zde nacházet 8 nadstandardních bytů s vysokými standardy bydlení. Během rekonstrukce společných prostor budou zachovány původní prvky, jako jsou schodiště, obklady a dlažby na patrech.

 

K tomuto bytu náleží sklep o velikosti 8 m², parkovací stání je k dispozici 300 m od objektu.

Detail nemovitosti

ID nemovitosti US06
Cena 6 000 000,- Kč
Vlastnictví osobní
Celková plocha (m²) 83
Sklepní kóje 8 m²
Typ budovy cihla
Stav budovy po celkové rekonstrukci
Stav jednotky po celkové rekonstrukci

REAL DUM s.r.o.


Kontakt
Telefon: 234 221 351
E-mail: info@realdum.cz

Lokalita

Ke každému klientovi máme aktivní osobitý přístup.